Home

 

ZATERDAG 10 SEPTEMBER
9u00 MERKEM (1) - U8(1)
9u30 U10 (1) - RUMBEKE (1)
10u30 LO RENINGE (2) - U8 (2)
14u30 U13 - BOEZINGE
ZONDAG 11 SEPTEMBER
9u15 BELOFTEN - HOUTHULST
15u EERSTE PLOEG - VOORMEZELE
ZATERDAG 17 SEPTEMBER
9u30 U10 (1) - LANGEMARK (1)
10u00 U8 (1) - POPERINGE (1)
10u00 U8 (2) - HOOGLEDE (2)
13u45 KORTEMARK - U13
ZONDAG 18 SEPTEMBER
9u15 MERKEM B - BELOFTEN
15u WESTOUTER - EERSTE PLOEG
ZATERDAG 24 SEPTEMBER
9u30 CLUB ROESELARE (1) - U10 (1)
9u30 DIKSMUIDE (2) - U8 (2)
10u30 LO RENINGE (1) - U8 (1)
14u30 U13 - KFC POPERINGE
ZONDAG 25 SEPTEMBER
9u15 BELOFTEN - ICHTEGEM B
15u EERSTE PLOEG - BULSKAMP

 

 

  

KE JONKERSHOVE

INSCHRIJVING JEUGD SEIZOEN 2016 - 2017

 

ZONDAG 5 JUNI 2016 : in de kantine tussen 10u en 12u

 

WIE NIET KAN AANWEZIG ZIJN, VERZOEKEN WIJ OM TE VERWITTIGEN

MAIL: eendracht.jonkershove@telenet.be

GSM: 0495/500707 – Geert Lanoye

 

Volgend jaar zijn we ingeschreven met volgende ploegen in de competitie

U8-U9 of U10-U11-U13

Voor de U6 zullen we op vriendschappelijke basis wedstrijden te organiseren.

 

Het LIDGELD voor het seizoen 2016 - 2017 bedraagt:

 

In het lidgeld is inbegrepen:

Kousen – voetbalshort - verzekering – inschrijving bij de Kbvb en natuurlijk de wekelijkse trainingen en wedstrijden.

 

Kinderen geboren in 2012-2011: 90 euro

Kinderen geboren in 2010-2009-2008: 130 euro

Kinderen geboren in 2007-2006: 140 euro

Kinderen geboren in 2005-2004: 160 euro

 

Eenmalige betaling van het kledijpakket, bestaande uit trainingsjas, trainingsbroek en sporttas: 70 euro – verplicht pakket voor de spelers vanaf

2003 tem 2009 (pakket geldig voor 3 jaar)

 

Vanaf het tweede kind dat wordt ingeschreven, bedraagt het lidgeld 5 euro minder.

In de maand augustus bezorgen wij U een attest, dat U kunt indienen bij uw ziekenfonds om een tegemoetkoming in het lidgeld.

 

Kent U een vriendje of vriendinnetje die ook graag zou voetballen dan kunnen die komende zondag eveneens, meer inlichtingen vernemen betreffende onze werking.

Breng hen gerust mee of bezorg ons volgende informatie: naam, telefoonnr of gsm nr.

Wij nemen dan met hen contact op voor een huisbezoek.

 

Zondag zullen de trainers aanwezig zijn, om U meer toelichting te verstrekken om de trainingsdagen en hun werking.

Mogen wij U verzoeken om die dag, ook uw VAKANTIEPLANNING door te geven, dit in functie om oefenwedstrijden te kunnen organiseren gedurende de voorbereiding.

 

LANOYE GEERT

JEUGDVERANTWOORDELIJKE

 

KE JONKERSHOVE

 

 

ZATERDAG 5 MAART

09u30

U11- MOORSLEDE

10u00

U7 - HANDZAME

10u00

U9 - OOSTNIEUWKERKE

14u30

STADEN - U21

ZONDAG 6 MAART

9u15

ZARREN A - BELOFTEN

ZATERDAG 12 MAART

09u00

POPERINGE - U11

10u30

HOUTHULST - U7

10u30

RUMBEKE - U9

ZONDAG 13 MAART

9u15

HOOGLEDE - BELOFTEN

9u15

U21 - VLAMERTINGE

15u00

PROVEN - EERSTE PLOEG

VRIJDAG 18 MAART

 

KAARTING KE JONKERSHOVE

ZATERDAG 19 MAART

 

KAARTING KE JONKERSHOVE

09u30

U11 - DADIZELE

10u00

U7 - LO RENINGE

10u00

U9 - DE RUITER

15u00

EERSTE PLOEG - MOORSLEDE

ZONDAG 20 MAART

 

KAARTING KE JONKERSHOVE

 

 

9u15

BELOFTEN - ICHTEGEM

10u00

VEURNE - U21

ZATERDAG 26 MAART

VM

TORNOOI DIKSMUIDE U11

NM

TORNOOI DIKSMUIDE U7 - U9 -U12

MAANDAG 28 MAART

GANSE DAG

TORNOOI KORTEMARK U7

VM

TORNOOI KM TORHOUT U9

 

 

 

 

ZATERDAG 5 DECEMBER

 

9u30

U11 - WESTROZEBEKE

 

10u00

U7 - WESTROZEBEKE

 

10u00

U9 - MOORSELE

 

14u30

U21 - KOEKELARE

 

ZONDAG 6 DECEMBER

 

9u15

BELOFTEN - ZARREN B

 

12u30

U8 - TORHOUT KM

 

14u30

EERSTE PLOEG - HOUTHULST

 

ZONDAG 13 DECEMBER

 

9u15

BELOFTEN - KOEKELARE

 

14u30

EERSTE PLOEG - VEURNE

 

ZONDAG 20 DECEMBER

 

9u15

GITS A - BELOFTEN

 

15u00

HOOGLEDE - EERSTE PLOEG

ZONDAG 27 DECEMBER

14U30 EERSTE PLOEG - MERKEM SPORT

foto 's van de sint

meer foto's

picasaweb.google.com/seniorsjonkershove/11112015DESINTMETPLEKSENTIMO

 

 

 

ZATERDAG 3 OKTOBER

   

9u30

U11 - HOOGLEDE

 

 

10u00

U7 - LO RENINGE

 

 

10u00

U9 - WERVIK

 

 

14u30

U21 - VELDEGEM

 

 

ZONDAG 4 OKTOBER

   

9u15

BELOFTEN - MERKEM B

 

 

15u00

NIEUWKERKE - EERSTE PLOEG

   

ZATERDAG 10 OKTOBER

   

9u00

MOORSELE - U9

   

9u15

WESTROZEBEKE - U11

   

10u30

WESTROZEBEKE - U7

   

ZONDAG 11 OKTOBER

   

9u15

HOUTHULST - BELOFTEN

   

9u15

KOEKELARE - U21

   

15u00

EERSTE PLOEG - ELVERDINGE

 

 

ZATERDAG 17 OKTOBER

   

9u30

U11 - HANDZAME

 

 

10u00

U7 - ZONNEBEKE

 

 

10u00

U9 - LO RENINGE

 

 

14u30

U21 - ICHTEGEM

   

ZONDAG 18 OKTOBER

   

9u15

BELOFTEN - DOSKO BEVEREN

 

 

15u00

KEIEM  - EERSTE PLOEG

   

ZATERDAG 24 OKTOBER

   

9u00

DE RUITER - U7

   

9u15

VLAMERTINGE - U9

   

9u30

OOSTNIEUWKERKE - U11

   

14u30

U21 - ZWEVEZELE

   

ZONDAG 25 OKTOBER

   

9u15

KEIEM - BELOFTEN

   

15u00

EERSTE PLOEG - DE PANNE

 

 

VRIJDAG 30 OKTOBER

   
 

HALLOWEEN

   

ZATERDAG 31 OKTOBER

   

10u30

LO RENINGE - U9

   

10u30

HANDZAME - U11

   

11u00

ZONNEBEKE -U7

   

 

 

 

WEEK VAN DE SPORTCLUB

VAN ZATERDAG 12 SEPTEMBER TOT EN MET ZONDAG 20 SEPTEMBER

ZIN OM TE VOETBALLEN - KOM VRIJBLIJVEND EEN TRAINING BIJWONEN 

 

Op maandag en woensdag van 18u15 tot 19u15

Kinderen, zowel jongens als meisjes van harte welkom leeftijd: 7 en 8 jaar

Op maandag en donderdag van 18u15 tot 19u15

Kinderen, zowel jongens als meisjes van harte welkom leeftijd: 5 en 6 jaar

Op dinsdag en donderdag van 19u tot 20u

Kinderen, zowel jongens als meisjes van harte welkom leeftijd 9 en 10 jaar

 Graag op voorhand verwittigen

telefoonnummer: 0495/500707 – Lanoye Geert (jeugdcoördinator)

 

 

ZATERDAG 5 SEPTEMBER

9u30

U11 - OOSTNIEUWKERKE

10u00

U7 - DE RUITER

10u00

U9 - VLAMERTINGE

ZONDAG 6 SEPTEMBER

9u15

BELOFTEN - GITS A

15u00

EERSTE PLOEG - HOOGLEDE

WOENSDAG 9 SEPTEMBER

19u00

ZWEVEZELE - U21

ZATERDAG 12 SEPTEMBER

9u15

CLUB ROESELARE - U11

9u30

PASSENDALE - U9

10u30

HOUTHULST - U7

17u00

GITS - U21

ZONDAG 13 SEPTEMBER

9u15

HANDZAME A - BELOFTEN

15u00

EERSTE PLOEG - VOORMEZELE

ZATERDAG 19 SEPTEMBER

9u30

U11 - DOSKO BEVEREN

10u00

U7 - EMELGEM

10u00

U9 - GELUVELD

ZONDAG 20 SEPTEMBER

9u15

BELOFTEN - LICHTERVELDE B

9u15

U21 - SK TORHOUT

15u00

BESELARE - EERSTE PLOEG

ZATERDAG 26 SEPTEMBER

10u00

BRIELEN - U9

10u15

DE RUITER - U11

10u30

MERKEM - U7

ZONDAG 27 SEPTEMBER

9u15

STADEN - BELOFTEN

9u15

LICHTERVELDE - U21

15u00

EERSTE PLOEG - DIKSMUIDE

 

 

 

  

Winnende nummers tombola

1  tuinset                    1241

2  tv                          1373

3  mountain bike         1172

4  weekend trip           1281

5  weekend trip           1246

6  city trip                   1505

7  champagne ontbijt    1142

8  champagne ontbijt    3338

9  champagne ontbijt    3191

10 champagne ontbijt   3290

 

 

 

 

 

 
     
     

DINSDAG 21  APRIL

 

18u

MERKEM - U9 : KICK OFF

 

18u30

MOORSLEDE - U10/U11 : KICK OFF

 

WOENSDAG 22  APRIL

 

18u00

WESTROZEBEKE - U6 : KICK OFF

 

VRIJDAG 24 APRIL

 
 

KAARTING KE JONKERSHOVE - KANTINE

 

ZATERDAG 25  APRIL

 
 

KAARTING KE JONKERSHOVE - KANTINE

 
 

U9 BYE

 

09u00

KFC POPERINGE B - U11

 

10u00

U6 - BOEZINGE : KICK-OFF

 

10u00

U7 - MERKEM

 

ZONDAG 26 APRIL

 
 

KAARTING KE JONKERSHOVE - KANTINE

 

9u15

RESERVEN - KFC LANGEMARK B

12u00

TREKKING TOMBOLA

 

DINSDAG 28  APRIL

 

18u30

U11 - Moorslede : KICK OFF

WOENSDAG 29  APRIL

 

18u00

DIKSMUIDE - U6 : KICK OFF

 

 

 

 

   

 

 

  

 U11

U7 

U8-U9

 

   

 

 

 

foto's tornooi zaterdag 31/05/2014

picasaweb.google.com/108506385604019166699/31052014TornooiZaterdag

foto's tornooi vrijdag 30/05/2014

picasaweb.google.com/108506385604019166699/30052014TornooiVrijdag